Співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяли участь у ІХ Конгресі онкологів і радіологів Казахстану, що проходила у змішаному форматі в Астані (Казахстан).

Серед представлених доповідей особливу увагу аудиторії викликали виступи викладачів кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗУ імені П. Л. Шупика: професора Олега Лоскутова («Менеджмент інтраопераційних кровотеч», «Феномен Лазаря у клінічній практиці») та доцента Максима Пилипенка («Особливості анестезії при нейроонкологічних операціях», «Як впровадити у практику wake-up анестезію при деяких нейрохірургічних втручаннях?»).

Слухачів також зацікавили доповіді, присвячені актуальним питанням інтенсивної терапії, які зробили науковці з Казахстану та Ізраїлю. Трансляція здійснювалася у режимі реального часу, це дало можливість інтернам-анестезіологам першого року навчання та слухачам циклу спеціалізації з анестезіології, які проходять навчання на кафедрі, долучитися до заходу, прослухати доповіді та дискусії науковців.

У завершальному слові завідувач анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Олег Лоскутов зазначив, що розширення міжнародного співробітництва є одним із пріоритетних напрямків діяльності кафедри, це сприяє зближенню країн-учасників на професійному ґрунті та зміцненню авторитету України на міжнародній арені.