З 5 по 6 жовтня 2023 року у м. Чернівці, в палаці «Академічний» Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» втретє поспіль проходила Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині (ІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю).

Особлива увага практичних лікарів була спрямована на майстер-класи. 06 жовтня 2023 року професор кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор Ілона Косаківська провела в Центрі симуляційної медицини та інноваційних технологій Буковинського державного медичного університету (COSMIT) майстер-клас «Косметичний шов в практиці отоларинголога».

Майстер-клас зібрав лікарів з різних областей України, які бажали поглибити свої знання та вміння з естетичної хірургії. Учасники майстер-класу відпрацьовували техніку накладання косметичного шва спочатку на силіконових муляжах, а потім на шкірі індичих ший.

Вдосконалення практичної навички та отримані знання дозволяють покращити надання медичної допомоги дітям та дорослим, у тому числі при відновленні цілісності тканин у поранених захисників України. Використання косметичного шву дозволяє покращити естетичний результат, скоротити час зняття швів, зменшити неприємні відчуття та уникнути формування грубих рубців у пацієнтів, що є особливо актуальним в дитячому віці.

Актуальність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів