На кафедрі загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика 06.10.2023 р. відбувся міжкафедральний семінар. На семінарі були розглянуті матеріали дисертаційної роботи аспірантки Анни Бродської на тему: «Профілактика ранових ускладнень в ранньому післяопераційному періоді в абдомінальній хірургії».

Головою міжкафедрального семінару був видатний науковець, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії, професор Сергій Саволюк, який підкреслив важливість обговорення цієї актуальної теми в сучасному медичному світі. Дисертаційну роботу аспірантки Анни Бродської на тему: «Профілактика ранових ускладнень в ранньому післяопераційному періоді в абдомінальній хірургії» було заслухано з великим інтересом.

На семінарі також були присутні поважні рецензенти, які принесли цінні висновки і поради. Завідувач кафедри хірургії та проктології, професор Ярослав Фелештинський, та професор кафедри загальної та невідкладної хірургії Євгеній Колесников, які допомогли розглянути дисертаційну роботу з різних поглядів, що збагатило обговорення та дало цінні рекомендації для подальших досліджень.

Науковий керівник аспірантки, завідувач кафедри загальної та невідкладної хірургії, професор Вадим Крижевський, висловив гордість за дослідницький напрям та дисципліну своєї підопічної.

На семінарі також були присутні співробітники кафедри, інтерни та лікарі хірургічних відділень КНП Київської міської клінічної лікарні №6.

Дисертація Анни Бродської є вкрай важливою в сучасних умовах, коли антибіотикорезистентність стає серйозною загрозою для суспільного здоров'я. Робота присвячена розробці та впровадженню ефективних стратегій профілактики ранових ускладнень в післяопераційному періоді, що дозволить зменшити використання антибіотиків та покращити результати лікування.

Наша кафедра та Університет пишається своїми вченими та аспірантами, які здійснюють важливі дослідження для покращення медичної практики та здоров'я громадян. Результати цього семінару відкривають нові можливості для подальших наукових досліджень та розвитку сфери хірургії.

Бажаємо аспірантці Анні Бродській успіху у подальших дослідженнях та вдячні всім учасникам семінару за їхній вклад у розвиток медичної науки та практики.