1 вересня 2023 р. на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика (завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор С. Саволюк) розпочали навчання інтерни 1-го року за спеціальністю «Хірургія». До навчання приступили 27 молодих спеціалістів з різних міст України.

Завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор С. Саволюк після вітальних слів провів вступну лекцію, присвячену плану навчання в інтернатурі та завданням, які стоять перед молодими лікарями, вимогам до рівня теоретичної та практичної підготовки, звертаючи увагу на сучасні малоінвазивні хірургічні методи лікування, дотримання принципів доказової медицини в хірургії, лікування пацієнтів згідно із сучасними протоколами.

Співробітники кафедри хірургії та судинної хірургії надали розклад лекцій, семінарів, практичних занять, конференцій, розповіли про обов’язки працівників кафедри та лікарів-інтернів у клініці, ознайомили з персоналом та обладнанням відділень, де буде проходити інтернатура.

Наприкінці зустрічі колектив кафедри хірургії та судинної хірургії побажав молодим колегам наснаги та успіхів у навчанні.