27.06.2023 на базі кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика (провайдер №1065) було завершено проведення фахової школи «Невідкладні стани при гострих отруєннях» (захід БПР №5503989). Метою даного заходу було навчання та відпрацювання дій в умовах виникнення невідкладних станів при гострому отруєнні.

Програма складалася з 5 основних розділів, у яких було висвітлено сучасні аспекти виникнення невідкладних станів у пацієнтів з гострими отруєннями. В процесі навчання слухачі ознайомилися з протоколом надання допомоги пацієнтам з інтоксикацією згідно International Trauma Life Support (8th edition) та авторським підходом колективу кафедри до висвітлення дій лікарів при зупинці серцевої діяльності, зупинці дихання, порушеннях функції центральної нервової системи, шлунково-кишкового тракту та  порушення функції нирок.

Викладачами даної фахової школи були - доцент кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика Іващенко Олег Васильович та доцент, доктор медичних наук, завідувач кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П. Л. Шупика Волосовець Антон Олександрович.

У заході взяли участь лікарі-токсикологи, сімейні лікарі та лікарі медицини невідкладних станів. Після проходження фінального тестування слухачам було видано сертифікати БПР з персоналізованими номерами (номери з 2023 - 1065 - 5503989 - 100001 по 2023 - 1065 - 5503989 - 100007).

Відповідальний за новину: Волосовець Антон Олександрович