Google search

 
 

18.05.2023 року відбувся семінар «Лікарська практика: школа здорової дитини. Алергія – розкриваємо лікарські секрети», який присвячений  проблемі алергій у немовлят і дітей.

Під час семінару провідні фахівці висвітлили багато корисних тем у питаннях педіатрії раннього віку та дитячої алергології, а також поділилися практичними кейсами з лікування алергічних захворювань.

Модераторами на семінарі були завідувач кафедри неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика  член-кор. НАМН України професор Єлизавета Шунько та директор Інституту післядипломної освіти НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Олена Шарікадзе.

Доповідь професора Олени Шарікадзе «Причини літніх висипів у дітей та можливості їх лікування» була присвячена питанням клініки, діагностики, профілактики та лікування висипів у дітей. Після доповіді було багато питань від слухачів, на які було надано вичерпні відповіді.

Доповідь завідувача кафедри неонатології професора Єлизавети Шунько «Особливості догляду за немовлятами в літній період» присвячена питанням визначення факторів ризику пошкодження шкіри у немовлят та правилам догляду за малюками влітку. 

Доцент кафедри неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Олена Костюк в своїй доповіді представила нові дані щодо впливу грудного молока на стан здоров`я дитини в майбутньому. Грудне молоко забезпечує здоровий розвиток дитини, позитивно впливає практично на всі органи та системи як в дитячому віці так і в подальшому житті людини.

Протягом всього семінару було розглянуто одне з найважливіших питань весняно-літнього сезону – алергії на сонце у дітей. Доповідачі розповіли учасникам семінару про засоби захисту дітей від надмірного впливу сонячних променів, звернули увагу на профілактичні стратегії та гігієнічний догляд за немовлятами для збереження їх здоров’я.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу