Google search

 
 

Гарну традицію започаткували на кафедрі кардіології НУОЗУ імені П.Л. Шупика: суботні безкоштовні он-лайн заняття для лікарів-практиків. Минула субота не стала виключенням, та об 11:00 відбулася чергова зустріч.

Особливістю даного заходу стало те, що теми для обговорення були  запропоновані практикуючими лікарями, які під час зустрічі мали додаткову  можливість поставити питання до лектора та разом обговорити суперечливі випадки з практики.

Зустріч розпочалася з доповіді керівника центру ортопедії, травматології та спортивної медицини клінічної лікарні «Феофанія» професора Ігора Зазірного, який доповів про значення реконструктивно-відновлювальних операцій у системі лікування суглобів та детально зупинився на питаннях медикаментозної і фізіотерапевтичної реабілітації пацієнтів.

Проблема остеопорозу зараз  набула особливого значення. Остеопоротичні переломи істотно впливають на показники захворюваності та смертності населення.  Особливо страждають пацієнти, що тривалий час мають підвищений артеріальний тиск.

Завідувачка кафедри кардіології професор Марина Долженко та доцент Ірина Давидова провели цікаву наукову дискусію щодо up stream терапії при остеопорозі у хворого з артеріальною гіпертензією.

Які ускладнення треба попередити у пацієнта з фібриляцією передсердь окрім інсульту? Відповідала на це питання професор Марина Долженко, а також продемонструвала детальний розбір клінічного випадку, з врахуванням ризиків виникнення серйозних серцево-судинних подій та детально розповіла основні складові терапії такого пацієнта.

Заключною була доповідь професора Дмитра Іванова: «Які особливості лікування артеріальної гіпертензії при хронічній хворобі нирок?». Розглянули сучасні рекомендації та обговорили особливості застосування «дружніх» до нирок препаратів.

Метою проведення заходу є доповнення освітнього процесу кафедри з урахуванням потреб лікарів-практиків та наданням можливості обговорити, розібрати найбільш типові клінічні випадки разом з провідними фахівцями кардіологічного профілю. 

Подяка всім лікарям за активну участю та цікаві питання.

Про наступні заходи, які організує кафедра кардіології можна дізнатися на сайті Webcardio.org та в додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також