Google search

 
 

На підсумковій конференції кафедри онкології, яка відбулась 31 січня 2023 року,  проведено аналіз підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю «Клінічна онкологія» –останнього циклу первинної спеціалізації онкологів, що проводилися в країні. Лікарям-інтернам були вручені сертифікати про проходження первинної спеціалізації.

З побажаннями та привітаннями молодим спеціалістам виступили завідувач кафедри професор Прокіп Гордійчук, куратор групи професор Станіслав Мясоєдов і колишній лікар-інтерн, а тепер аспірант кафедри онкології Микола Гордійчук. Викладачі-куратори оголосили аналіз проведеного навчання. Так у виступах було зазначено, що підготовка лікарів-інтернів проходила в непростих умовах запровадженого в країні ковідного карантину різного рівня, а також воєнного стану.

Вжиті керівництвом Університету, медичним факультетом та завідувачем кафедри онкології заходи дозволили зберегти належний рівень підготовки лікарів-інтернів на базах очного та заочного стажування. Всі лікарі-інтерни своєчасно успішно здали екзамен КРОК-3, з відмінними результатами склали підсумковий комп’ютерний іспит з «Клінічної онкології» та іспит з теоретичних знань і практичних навичок.

Пункт 2 чинного Наказу МОЗ України за № 698 від 23.03.2020 р., в якому наголошується, що надання медичної та паліативної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями не підлягає припиненню, створив умови для безперервної практичної підготовки лікарів-інтернів у відділеннях, лабораторіях і операційних під керівництвом своїх кураторів-викладачів дипломованих лікарів-онкологів. У запровадженій на кафедрі дистанційно-аудиторній формі навчання, з активним використанням мобільного месенджера Viber та програми ZOOM, стало можливим оперативно і керовано реалізувати комплексний підхід до здобуття лікарями-інтернами належних професійних знань і навичок, у повному обсязі виконати план та програму циклу.

Проведені семінари за основними темами циклу із виступами лікарів-інтернів та їх опонентів, широким обговоренням актуальних питань за участі завідувача кафедри, професорів та доцента високо оцінені слухачами. Лікарі-інтерни за період навчання брали участь у проведенні клінічних досліджень за програмами міжнародних багатоцентрових рандомізованих досліджень, мали виступи на українських науково-практичних конференціях для молодих вчених, брали участь у вебінарах з онкологічної тематики, організованих Національним інститутом раку МОЗ України та фірмою MSD і НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Молоді фахівці зі спеціальності «Клінічна онкологія» випуску 2023 року з оптимізмом дивляться на перспективу свого подальшого професійного розвитку, безперервного післядипломного навчання на циклах тематичного удосконалення і майстер-класах у НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також