На кафедрі кардіології триває цикл спеціалізації за спеціальністю «Інтервенційна кардіологія», що почався з 23.03.2020 року.

У слухачів циклу вже відбулися заняття з наступних тем: виникнення та прогресування коронарного атеросклерозу, основи інтервенційних втручань, елютинг-стенти різних поколінь, гострі коронарні синдроми і ПКВ та інші.

Крім лекцій проводяться розбори клінічних випадків, відбуваються постійні обговорення основних проблем інтервенційної кардіології. Також у курсантів вже відбулися заняття на суміжних кафедрах. Навчання відбувається згідно запланованої програми.

Заняття проводиться дистанційно на платформі YouTube. Розбір клінічних випадків та перевірка отриманих слухачами знань відбувалися на сайті кафедри Webcardio.org та чатах Viber.

Викладацький склад кафедри, отримав дуже позитивні відгуки курсантів щодо викладеного матеріалу та подяку за гарну організацію навчального процесу.