У межах ІX-х Міжнародних Челпанівських психолого-педагогічних читань 14 - 17 травня 2020 року відбудуться навчально-демонстраційні сесії  «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та Європейські практики» (за умови продовження карантину подія відбудеться в on-line форматі за участі фахівців з України, Білорусі, Польщі, Італії, Німеччини, Ізраїлю) для викладачів і вчителів, менеджерів освітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій.

І-й напрям – «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці».  Тренінгові технології та новітні тренінгові техніки.

• Коучингові техніки у роботі викладача.
  • Тьюторингові та менторингові практики у роботі викладача й закладу освіти.
  • Техніки і технології «Навчання шляхом залучення».
  • Інтерактивні методи навчання та Метод Case-study (метод кейсів).
  • Мультимедійний пул викладацьких практик.

ІІ-й напрям – «Інновації в освітньому менеджменті: стратегічне планування, проектний менеджмент, технології  управління якістю».

• «Університет/Школа майбутнього»: лідерство в освіті, як світовий тренд.
  • Академічна мобільність: ефективні засоби і техніки.
  • Стратегічне планування і стратегічний менеджмент.
  • Проєктний менеджмент в освітній практиці.
  • Технології управління якістю освіти та моніторингу якості.

ІІІ-й напрям – «Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей».

• Електронні освітні ресурси в сучасному освітньому закладі.
  • Онлайн-навчання: вебінар, відео-конференція, предметно-цільовий WEB-серфінг.
  • Системи освіти на основі ООР и MOOC.
  • WEB-квест та WEB-моделювання, як методи викладання і навчання.
  • PREZI та інші сучасні альтернативи мультимедійних презентацій 3D-комунікації та 3D-Інтернет в освіті.

Місця проведення:

Міжнародний конгрес-центр «Український Дім», Виставкова зала (вул. Хрещатик, 2, метро «Майдан Незалежності»); Бізнес-конгрес-центр «101 Tower», Конгрес-хол «Київ»  (вул. Льва Толстого, 57, Метро «Університет», «Вокзальна»); Культурно-мистецький комплекс «Співоче поле» (вул. Лаврська, 41).

Час роботи: 10-00 – 20-00. Початок реєстрації: 9-00.

Учасники отримують сертифікат підвищення кваліфікації (участь протягом всіх 4-х днів 14 - 17 травня 2020 р. та підготовка наукової публікації дають можливість отримати 56  год. підвищення кваліфікації). Оргвнесок для учасників навчально-демонстраційної сесії (2 дні, 12 год.): 750 грн. (при оплаті заздалегідь) або 900 грн. (при оплаті при реєстрації).

Виготовлення персонального сертифіката - 50 грн.

Оргвнесок для участі протягом 3-х і більше днів розраховується пропорційно – відповідно до кількості днів.

Сплата здійснюється на рахунок: р/р UA803006140000026002500129540 в ПАТ «Креді Агріколь Банк», МФО 300614, ЄДРПОУ 38899465, Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) (призначення платежу: організація та проведення наукової конференції), або під час реєстрації.

При оплаті 3-х днів участі,  4-й день – знижка 50%.За умови групових заявок можливі знижки від 5 до 10%.

Заявки щодо участі (індивідуальні або групові) прохання надсилати на адресу: [email protected]

Просимо заповнити електронну реєстраційну форму учасника:

Інформація (організаційна допомога): (044) 360-86-22(044) 257-20-21(094) 925-56-22, (067) 196-28-14.