08 квітня на кафедрі радіології розпочався черговий цикл спеціалізації з ультразвукової діагностики. На початок циклу кафедра отримала документи 62 слухачів, причому декілька з них зареєструвалися в новій електронній системі НМАПО імені П. Л. Шупика через офіційний веб-сайт та отримали таким чином путівки. Як завжди географія слухачів досить широка.

Для координації дій та уточнення розкладу занять 07 квітня після засідання вченої ради факультету, що відбулось у дистанційному форматі, пройшло засідання кафедри радіології у режимі онлайн конференції із використанням платформи Zoom. Під час  зборів кафедри обговорено питання особливостей застосування дистанційного формату роботи зі слухачами та відпрацьовано використання платформи Zoom для лекційного курсу.

Учасниками заходу затверджено порядок і тематику лекційних і семінарських занять на період карантину. Додаткова інформація знаходиться на сторінці кафедри радіології на офіційному веб-сайті НМАПО імені П. Л. Шупика.