Кафедра сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика в умовах карантину перейшла на дистанційну форму навчання слухачів.

Цикл тематичного удосконалення «Ведення вагітних із захворюваннями внутрішніх органів в амбулаторно-поліклінічній практиці» з 01.04.2020 по 15.04.2020 року проводиться в режимі дистанційного навчання.Протягом циклу викладачі кафедри сімейної медицини ознайомлять слухачів з актуальними питаннями ведення вагітних із захворюваннями внутрішніх органів, необхідних для професійної діяльності лікарів. Навчальні матеріали і завдання для контролю знань будуть надіслані кожному слухачу на електронну пошту куратором циклу. Свої запитання щодо організації і тематики навчання надсилайте куратору циклу.Куратор циклу - асистент Климась Ірина Валентинівна, [email protected].Працюємо онлайн.