Шановні колеги! Запрошуємо лікарів  за фахом – сімейних лікарів, терапевтів, неврологів, нейрохірургів та ортопедів-травматологів на ТУ «Амбулаторне лікування остеоартрозу великих суглобів», який буде проходити на кафедрі ортопедії і травматології  НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Дати проведення: з 06.02.2024 по 20.02.2024 року.

Формат навчання: змішаний.

Контракт / бюджет

Кількість балів БПР: 50 балів.

Планується розглянути питання консервативного та хірургічного лікування остеоартрозу великих суглобів, буде розкриті питанні остеопорозу та методи його лікування.

“Переломи проксимального відділу стегна.” - завідувач кафедри ортопедії і травматології професор Микола Анкін.

“Переломи шийки стегна” - завідувач кафедри ортопедії і травматології професор Микола Анкін.

“Обстеження ортопедичних пацієнтів” -  професор кафедри ортопедії і травматології Олександр Мовчан.

“Артрози і артрити”- професор кафедри ортопедії і травматології Олександр Мовчан.

“Остеоартроз кульшового суглобу” – професор кафедри ортопедії і травматології  Ігор Зазірний.

“Додаткові методи обстеження”- доцент кафедри ортопедії і травматології Геннадій Білоножкін.

“Остеоартроз колінного суглобу”- доцент кафедри ортопедії і травматології Геннадій Білоножкін.

“Біль та його значення”- доцент кафедри ортопедії і травматології Анатолій Процик.

“Артроз гомілково-ступневого суглобу”- доцент кафедри ортопедії і травматології  Вікторія Ладика.

“Біль  в кульшовому суглобі, як міофасціальний синдром тазового регіону.”- доцент кафедри ортопедії і травматології Сергій Дибкалюк.

“Біль в кульшовому суглобі при дегенеративних захворюваннях поперекового відділу хребта”- доцент кафедри ортопедії і травматології Сергій Дибкалюк.

“Роль пункційної вертебропластики у комплексному лікуванні захворювань хребта» - доцент кафедри ортопедії і травматології Костянтин Попсуйшапка.

“Грижі дисків. Покази до оперативного лікування» - доцент кафедри ортопедії і травматології Костянтин Попсуйшапка.

«Остеопорозні переломи плеча» - к.мед.н. асистент кафедри ортопедії і травматології Володимир Ковальчук.

«Остеопороз»- Ковальчук Володимир Миколайович - к.мед.н. асистент кафедри ортопедії і травматології Володимир Ковальчук.

«Клітинні технології. Lipodgems» - к.мед.н. асистент кафедри ортопедії і травматології Володимир Ковальчук.

Контакти кафедри: місто Київ, вул. Кондратюка 8, 6 поверх лікарні КНП «КМКЛ №8», тел.096-274-94-31, 068-328-44-55, 095-420-95-54

email: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100077274235090

Для проходження ТУ необхідно отримати путівку:

1. За державним замовленням: клопотання з лікарні підписане головним лікарем.
  2. За контрактом: реєстрація за посиланням http://e.nuozu.edu.ua/index.php