Google search

 
 

Минулого тижня кафедра кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика провела кардіологічний факультатив. Захід відвідали сімейні лікарі, терапевти, кардіологи, онкологи.

Зустріч була організована з метою популяризації сучасних рекомендацій та розбору найчастіших спірних питань у клінічній практиці ведення кардіологічних пацієнтів.

У центрі уваги була тактика ведення пацієнтів із венозним тромбоемболізмом (ВТЕ). Доповідь на цю тему представив д.мед.н. Сергій Кожухов, керівник відділу клінічної фармакології та кардіо-онкології ДУ “ННЦ “Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України”. У виступі було висвітлено маршрут пацієнта з ВТЕ – від первинної медичної допомоги до спеціалізованих центрів, з акцентом на вибір антикоагулянтів, оцінку ризиків та терміни терапії.

Особливу увагу було приділено онкоасоційованим тромбозам, що дедалі частіше зустрічаються у клінічній практиці. Сучасні підходи до діагностики та лікування таких пацієнтів представила к.мед.н. Наталя Довганич, науковий співробітник відділу клінічної фармакології та кардіо-онкології ДУ “ННЦ “Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України”. Спікер розглянув алгоритми дій згідно з актуальними настановами та реальні клінічні виклики, з якими стикається лікар.

На завершення, завідувач кафедри кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професор Марина Долженко та асистент кафедри Тетяна Сімагіна провели дискусію на тему: «Тривалий шлях від вади серця до інсульту і далі...». Лектори окреслили складний клінічний маршрут пацієнтів із структурними вадами серця та пов’язаними з ними ризиками тромбоемболій і повторних інсультів, а також роль мультидисциплінарної команди у веденні таких випадків

Більш детально про майбутні заходи можна дізнатися на сайті www.Webcardio.org та в освітньому додатку MedUA.

!!! Слідкуйте за подіями та новинами в соціальних мережах нашого університету !!!

Фейсбук       Інстаграм       Телеграм

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також