Search

Керівник відділу комунікацій НУОЗ України імені П.Л. Шупика. 

Випускник медичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З 2007 по 2012 рр. на громадських засадах працював у відділі міжнародних зв’язків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Упродовж 2015–2016 рр. – провідний фахівець, потім заступник начальника відділу розвитку та інновацій ПВНЗ «Київський медичний університет». Розробив та впровадив проекти англомовного навчання та інформатизації освітнього процесу. Став координатором двох міжнародних проектів, зокрема з Урядом Японії та Програмою розвитку ООН щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – викладачів вищих медичних навчальних закладів.

З 2016 р. (і дотепер) – завідувач відділу комунікацій НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Координатор розробки Стратегії комунікації НУОЗ України імені П.Л. Шупика, нової версії офіційного веб-сайту та політики роботи у соціальних мережах, співавтор і координатор проведення маркетингових досліджень щодо БПР лікарів.

Сфера наукових інтересів: розробка систем комунікації ризиків у сфері охорони здоров'я, застосування статистичного аналізу для формування орієнтованих на спільноту втручань, розробка і впровадження доказових методів керування БПР лікарів.

Автор понад 30 наукових та методичних праць, зокрема у сфері комунікацій в охороні здоров’я.

Член мультисекторальної робочої групи ВООЗ з комунікації ризику.