Google search

Керівник відділу комунікацій та маркетингу, PhD. 

Випускник медичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З 2007 по 2012 рр. на громадських засадах працював у відділі міжнародних зв’язків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Упродовж 2015–2016 рр. – провідний фахівець, потім заступник начальника відділу розвитку та інновацій ПВНЗ «Київський медичний університет». Розробив та впровадив проекти англомовного навчання та інформатизації освітнього процесу. Став координатором двох міжнародних проектів, зокрема з Урядом Японії та Програмою розвитку ООН щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – викладачів вищих медичних навчальних закладів.

З 2016 р. (і дотепер) – завідувач відділу комунікацій НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Координатор розробки Стратегії комунікації НУОЗ України імені П.Л. Шупика, нової версії офіційного веб-сайту та політики роботи у соціальних мережах, співавтор і координатор проведення маркетингових досліджень щодо БПР лікарів.

У 2021 р. увійшов до складу  мультисекторальної робочої групи ВООЗ для проведення Спільного зовнішнього оцінювання за напрямом комунікації ризику. Співавтор (в межах робочої групи) проекту Національного плану дій з санітарно-епідемічного благополуччя (2022). З грудня 2022 р. – член Офісу координації розвитку електронної охорони здоров’я (на громадських засадах), співавтор проекту Рамки цифрової компетентності працівника охорони здоров’я.

Сфера наукових інтересів: розробка систем комунікації ризиків у сфері охорони здоров'я, застосування статистичного аналізу для формування орієнтованих на спільноту втручань, розробка і впровадження доказових методів керування БПР лікарів. Захистив дисертацію "Детермінанти та обґрунтування моделі ефективної комунікації ризиків неінфекційних захворювань" на здобуття наукового ступеня доктора філософії (за спеціальністю 222 Медицина) в Ужгородському національному університеті. Автор понад 40 наукових та методичних праць.