В різні роки Раду НТМВ при НУОЗ України імені П. Л. Шупика очолювали:

1991 - 1996 рр. – Ліхота А. Н., асистент кафедри щелепно-лицьової хірургії.

1997 - 2000 рр. – Бабіченко Микита Анатолієвич, асистент кафедри неврології і рефлексотерапії.

2001 - 2002  рр. – Федоров С. М., доцент кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії.

2003-2006 рр. – Краснов Володимир Володимирович, асистент кафедри інформатики.

2007 р. – Шкорботун Ярослав Володимирович, асистент кафедри дитячої оториноларингології.

2008 - 2017 рр. – Сулік Роман Володимирович, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії.

2017 - 2018 рр. – Новошицький Володимир Євгенійович, асистент кафедри стоматології.

З 2018 р. по теперішній час – Аугунас Сабіна Валеріївна, асистент кафедри організації і економіки фармації.

КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

19 грудня 1997 року – ХХ ювілейна науково-практична конференція молодих вчених КМАПО.

17 травня 2007 року – Науково-практична конференція молодих вчених академії присвячена «Дню науки» та фестивалю науки «Науку молодих вчених медиків – в практику охорони здоров’я».

18 червня 2008 року – Науково-практична конференція молодих вчених академії присвячена «Дню науки» «Науку молодих вчених медиків – в практичну охорону здоров’я».

16 квітня 2009 року – Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю присвячена «Дню науки» «Актуальні питання і перспективи розвитку сучасної медицини».

28 квітня 2010 року – Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Внесок молодих вчених в практику охорони здоров’я».

28 квітня 2011 року – Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Здобутки молодих вчених в науковій та практичній діяльності».

25 квітня 2012 року – Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Актуальні питання медицини в науковій і практичній діяльності молодих вчених».

25 квітня 2013 року – Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Наукова та інноваційна діяльність молодих вчених: сьогодення та перспективи».

22 травня 2014 року – Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю  присвячена «Дню науки» «Сьогодення і майбутнє науки в практичній медицині».

30 квітня 2015 року – Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених НМАПО імені П. Л. Шупика, присвячена “Дню науки” «Інновації молодих вчених медиків і їх впровадження в практичну охорону здоров’я»

20 травня 2016 року – Науково-практична конференція молодих вчених присвячена «Дню науки» «Науково-практична діяльність молодих вчених медиків: досягнення і перспективи розвитку».

18-19 травня 2017 року – 40-а ювілейна науково-практична конференція молодих вчених присвячена «Дню науки» «Інновації в медицині: досягнення молодих вчених».

19-21 квітня 2018 року – Науково-практична конференція з міжнародною участю (присвячена 100-річчю заснування НМАПО імені П. Л. Шупика) «European Biomedical Young Scientist Conference NMAPE».

16-17 травня 2019 року – Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених (присвячена Дню науки) «Інтеграція здобутків молодих учених-медиків та фармацевтів в міжнародний науковий простір: сьогодення та перспективи».

19 лютого 2020 року – Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Young Science 2.0».

27 березня 2020 року – Науково-практична конференція з міжнародною участю «Young Science 2.0».