Google search

БУТ Віталій Петрович – к. п. н., доцент, завідувач кафедри військово-медичної підготовки та реабілітації військовослужбовців.

У 1986 році – закінчив Черкаське пожежно-технічне училище МВС.

З 1988 - 1992 рік навчався у Вищій інженерній пожежно-технічній школі МВС, яку закінчив з відзнакою. Після закінчення навчання працював інспектором, старшим інспектором, заступником начальника, начальником воєнізованої пожежної частини, начальником відділення служби державного пожежного нагляду, начальником самостійної державної пожежної частини, заступником начальника управління Державної пожежної охорони ГУ МВС України у Київській області.

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри.

Брав участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч.: повені в Україні 2001 р. та 2008 р.; землетрусів: Туреччина 1999 р., Індія 2001 р., Іран 2003 р. інших екологічних, транспортних та соціальних катастроф (наданні медичної допомоги постраждалому населенню під час збройного конфлікту в Лівії 2011 р.).

Наукова діяльність Г.Г. Рощіна, як вченого-клініциста спрямована на пошук оптимальної тактики та уніфікованих методів надання екстреної медичної допомоги постраждалим із множинними та поєднаними механічними пошкодженнями (політравма) на ранньому госпітальному етапі, а також на розробку новітніх клініко-організаційних технологій надання допомоги травмованим. Автор біля 520 наукових праць, в тому числі 5 підручників, 395 статей та тез, 55 посібників та методичних рекомендацій, 40 авторських свідоцтв та патентів, 17 свідоцтв авторського права, 4 монографій. Підготував 1 доктора та 2 кандидатів медичних наук.

За високі досягнення в розвитку медичної галузі, професор Рощін Г.Г. відзначений державними нагородами: Грамотою Президента України «За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення Української держави», грамотою Верховної Ради України «За вагомий особистий внесок у справу забезпечення державної безпеки України, прав і свобод громадян», Грамотою Верховної Ради України «За вагомий особистий внесок у справу забезпечення державної безпеки України, прав і свобод громадян, активну участь у підготовці та організації міжнародного антитерористичного навчання»,Грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм», орденом «За заслуги ІІІ ступеню», «За заслуги ІІ ступеню», відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації ІІ ступеню», медаллю Уряду штату Каліфорнія (США) «За заслуги в розвитку співпраці між службами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф між Україною та США», заслужений лікар України, лауреат Державної премії в галузі науки та техніки за 2001 рік, лауреат Державної премії в галузі освіти за 2018 рік.

БІЛІНСЬКИЙ Петро Іванович – професор кафедри військово-медичної підготовки та реабілітації військовослужбовців з 01.03.2024 року.

У липні 2018 року  професору кафедри ортопедії і травматології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, доктору медичних наук, професору Петру Івановичу Білінському виповнилось 60 років. Після закінчення у 1981році Тернопільського державного медичного інституту  працював хірургом і травматологом у Чемеровецькій районній лікарні Хмельницької області.  Для набуття фундаментальних знань по травматології, за рекомендацією обласного травматолога доктора медичних наук І. В. Ковалишина, пройшов первинну спеціалізацію на кафедрі ортопедії і травматології №1 Українського інституту підвищення кваліфікації лікарів м. Харків на базі ХНДІОТ ім. проф. М.І.Сітенка.

[email protected]

У 1995 році закінчила Український Державний медичний Університет імені акад. О.О. Богомольця.

Лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, зав. навчальною частиною кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки.

Працює на кафедрі з 2002 року.

Брала участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч.: в наданні медичної допомоги постраждалому населенню внаслідок катастрофи на ЧАЕС в 1986 р..

Автор 153 наукових праць, в тому числі 8 навчальних посібників, 1 монографії, 3 методичних рекомендацій, 2 інформаційних листа, отримано 7 патентів на винахід.

МАРЧУК Тарас Євгенійович – к. м. н., доцент кафедри військово-медичної підготовки та реабілітації військовослужбовців.

У 1998 р. – закінчив НМУ імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1999 р. – закінчив повний курс післядипломної підготовки в магістратурі за спеціальністю «Психіатрія».

З 2000 по 2003 рр. – аспірантура в НМУ імені О. О. Богомольця на кафедрі психіатрії, після якої захистив кандидацьку дисертацію зі спеціальності «Психіатрія» на тему «Типи дебютів і перебігу Посттравматичного стресового розладу (ПТСР) та стійких змін особистості після перенесеного катастрофічного переживання (клініка, діагностика)».

К.мед.н., доцент, старший науковий співробітник

Закінчив Київський національний медичний університет імені О.О.Богомольця

Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидат медичних наук за спецальністю «Хірургія» в 1994 р.

З 1997 р. працював лікарем-хірургом відділеня політравми Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

На кафедрі медицини катастроф та військово-медичної підготовки працює з 1998 р.

Неодноразово проходив стажування з питань медицини катастроф з кордоном, зокрема:

США (університеті штату Массачусетс), Нідерланди (Організація заборони хімічної зброї), Швеція (Швеція, Гетборг,  Долікарняний центр медицини катастроф).

В 2001 р та 2003  р. брав участь в складі мобільного госпіталю України в наданні медичної допомоги постраждалому від катастрофічних землетрусів населенню в Індії (Гуджарат) та Ірані (Бам), за що нагороджено орденом За мужність ІІІ ступеню, відзнакою Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків  Чорнобильської катастофи, Почесною грамотою МОЗ України.

Наукова діяльність спрямовано на дослідження актуальних питань надання екстреної медичної допомоги пацієнтам з політравою, координацію національної та міжнародної допомоги при подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру, медична допомога  при подіях із масовим ураженням людей.

Автор понад 100 наукових праць, зокрема монографії «Коодинація національної та міжнародної допомоги при подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру».

Електорона пошта    [email protected]