Третього лютого 2023 року відбулась науково-практична конференція Sectoral research XXI: characteristics and features: collection of scientific papers «SCIENTIA» with Proceedings of the V International Scientific and Theoretical Conference в онлайн режимі в місті Чікаго (США) з обговоренням основних фінансово-економічних світових проблем, проте основні тези та теми доповідей стосувались України. В конференції прийняла участь професор кафедри управління охороною здоров’ публічного адміністрування Зоряна Гбур з темою доповіді Стратегічні пріоритети відновлення України під час війни.

Відбулась зимова сесія здобувачів другого рівня вищої освіти (магістерський) за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування 2022 року вступу. Бажання навчатись та займатись самоосвітою в умовах війни ще більше заохочує професорсько-викладацький склад кафедри до підготовки цікавих і актуальних лекцій.

У січні 2023 року в місті Чернігів за загальною редакцією професора Старченка Г. В. вийшла колективна монографія Стратегія сучасного розвитку України: синтез правових, освітніх та економічних механізмів. Авторами окремих розділів колективної монографії є науково-педагогічні працівники кафедри управління охороною здоров’ публічного адміністрування:

Інноваційні тенденції створення ракетно-космічної техніки в цілях підвищення національної безпеки - Світлана Кошова https://reicst.com.ua/asp/article/view/monograph-12-2022-05-01

На кафедрі управління охороною здоров’я завершено тематичне удосконалення за авторськими матеріалами професора Гбур Зоряни на тему «Особливості взаємодії пацієнтів і медичного персоналу», яке відбулось з 16.01.2023 до 30.01.2023 року.