Асистент кафедри Ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії.

Закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова у 2015 році.

З 2015 по 2018 рік навчалась в інтернатурі  по спеціальності «Хірургія» на кафедрі хірургії та проктології  НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

2018-2024 – на посаді лікаря-хірурга КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня».

З 2024 року прийнята на посаду асистента кафедри ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної  хірургії.

Навчається в очній аспірантурі по хірургії на кафедрі ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії, де працює над проблемою лікування пацієнтів із ожирінням. Тема дисертації: «Особливості діагностики та лікування гострої гепатопанкреатобіліарної патології у хворих із ожирінням».

Лікар-хірург 2 категорії, володіє англійською мовою.