Google search

Оновлений механізм участі у національній програмі вже працює. Тепер подати заявку на Скринінг здоров’я 40+ можна у зручний для себе час, і не треба чекати спливу 30 днів від дати народження.

20 квітня відбулося чергове засідання студентського наукового анатомічного гуртка, яке пройшло надзвичайно жваво, цікаво та емоційно.

Проведено захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії аспірантом кафедри онкології

Студенти другого курсу за спеціальністю 222 «Медицина» мали можливість вивчати лікарські рослини в природних умовах.

14 травня 2026 року вперше в НУОЗ України імені П.Л. Шупика відбувся об’єктивний структурований клінічний іспит — ОСП(К)І — для здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 227 «Терапія та реабілітація».

7-9 травня 2026 року у Києві на базі Клінічної лікарні «Феофанія» ДУС відбувся Британо-Український симпозіум (БУС 18) з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю.