Google search

Тривалість навчання – 0,5 місяця (78 годин).

Протягом останнього року колективом кафедри дитячої неврології та медико – соціальної реабілітації оновлено навчальний план і програму циклу тематичного удосконалення «Нейрогенетичні синдроми в практиці дитячого невролога, педіатра, сімейного лікаря» тривалістю навчання 0,5 місяця (78 годин).

Цикл призначений для підвищення кваліфікації спеціалістів: педіатрів, неврологів дитячих, лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Мета циклу: удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, отримання нових актуальних знань з проблем діагностики нейрогенетичних та орфанних хвороб, сучасних підходів до їх терапії, формування, оновлення, поглиблення ключових компетентностей, необхідних для професійної діяльності лікарів.

Слухачі даного циклу мають змогу ознайомитися і вивчити питання сучасної діагностики нейрогенетичних захворювань, диференціальної діагностики з перинатальними ураженнями нервової системи та з іншими хворобами, які дебютують в різні періоди дитячого віку, призначення терапії та реабілітації хворих.

Слухачі, які успішно склали залік , отримують посвідчення відповідного зразка.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу