Google search

Тривалість навчання – 0,25 місяця (39 годин).

Протягом останнього року колективом кафедри дитячої неврології та медико – соціальної реабілітації запроваджено проведення циклу тематичного удосконалення «Головні болі у дітей» тривалістю навчання 0,25 місяця (39 годин).

Цикл призначений для підвищення кваліфікації спеціалістів: педіатрів, неврологів дитячих, неврологів, лікарів – психіатрів, кардіологів дитячих, психіатрів, анестезіологів дитячих, лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Мета циклу: удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, оновлення, поглиблення ключових компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з проблем головного болю у дітей.

Слухачі даного циклу мають змогу ознайомитися  з діагностикою судинних хвороб та первинного головного болю, диференційної діагностики з вторинним головним болем та іншими судинними захворюваннями, розглянути соматоформні розлади в дитячому віці при головному болю напруження та син копальні стани, що супроводжують перебіг головного болю, однак, і оволодіти практичними навиками  обстеження вегетативного статусу дитини, оцінки рівня тривоги та депресії за функціональними шкалами.

Слухачі, які успішно склали залік , отримують посвідчення відповідного зразка.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу