Google search

Очний цикл тематичного удосконалення «Передпухлинні та пухлинні хвороби стравоходу», загальним обсягом 78 годин (протягом двох тижнів) та призначений для онкологів, онкохірургів, ЛОР-спеціалістів, загальних, торакальних та абдомінальних хірургів, лікарів-ендоскопістів, лікарів загальної практики і сімейної медицини.

Мета циклу – удосконалення теоретичних знань і практичних навичок з діагностики, консервативного та хірургічного лікування дорослих хворих з вродженими аномаліями та набутими хворобами стравоходу. Розглядаються ургентні випадки, планове стаціонарне і амбулаторне лікування.
Навчальною базою для проведення занять циклу є Клініка кафедри онкології НМАПО імені П. Л. Шупика у Київському міському клінічному онкологічному центрі (м. Київ, «М» Житомирська, вул. Верховинна, 69, головний корпус 5 поверх, кімната № 503).

Зміст програми циклу охоплює наступні теми: пухлини стравоходу та кардії, рубцеві стриктури стравоходу та шлунка, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (грижі стравохідного отвору діафрагми, стравохід Барретта, пептичні стриктури), нервово-м’язові хвороби стравоходу, травма стравоходу, дивертикули стравоходу. Контроль знань слухачів циклу проводиться на семінарах у вигляді ситуаційних задач, аудиторні заняття поєднуються з відвідуваннями ендоскопічного кабінету та операційних. В кінці циклу проводиться іспит з виставленням диференційованої оцінки. Слухачі, які успішно склали іспит, сертифікат відповідного зразку, яким вичерпується потреба лікаря в удосконаленні у поточному році (50 балів, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я» і Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». 

Контактні дані: куратор циклу професор Мясоєдов Станіслав Дмитрович   (моб. тел. 066 3867621)

Сторінка кафедри на офіційному сайті НУОЗ України імені П. Л. Шупика: https://www.nuozu.edu.ua/s/np/k/onkolohii