Google search

Якщо у Вас вже є доступ до Особистого кабінету лікаря, потрібно ввести свій Логін (який завжди є e-mail) та Пароль, який Ви отримали від Системи електронної реєстрації лікарів та провізорів на навчання раніше, та натиснути

Вхід.

Також є можливість запам’ятати ці параметри для Вашого комп’ютера, для цього треба обрати опцію Запам’ятати.

Якщо у Вас немає Особистого кабінету лікаря у Системі електронної реєстрації лікарів та провізорів на навчання (він стає доступним тільки після повної реєстрації та верифікації з боку Адміністратора Системи), потрібно обрати Реєстрація.

https://nuozu.edu.ua/zagruzka2/06_08_20-2.png

Відкривається форма для реєстрації, яку потрібно заповнити тільки Українською мовою. Цифрові поля заповнюються без пробілів.

https://nuozu.edu.ua/zagruzka2/06_08_20-2.png

В пропонованій формі необхідно заповнити інформацію стосовно Вас:

1. Паспорт: вносите Серія та номер Паспорта у вигляді : АВ123456 (літери потрібно вводити лише Українською мовою без пробілів). Якщо Ви маєте IDкартку, то заповнюється номер IDкартки у вигляді 123456789 (поле складається з 9-ти цифр та не містить позначення серії). Поле обов'язкове для заповнення.

2. Паспорт виданий: вноситься інформація про організацію і дату коли було видано паспорт. Якщо Ви маєте IDкартку, то вносите чотирьохзначний код органу, що видав паспорт, та вкажіть, що це IDкартка. Поле обов'язкове для заповнення.

3. Адреса реєстрації: адреса Вашої реєстрації за паспортом (місто реєстрації, вулиця, номер будинку , номер квартири).

4. ІНН: Індивідуальний ідентифікаційний номер (10 знаків). Якщо Ви не маєте такого номеру через свої релігійні та інші переконання, заповнюєте 0000000000. Довжина поля - 10 символів. Поле обов'язкове для заповнення.

5. ПІБ: Прізвище, ім’я та по-батькові (повністю). Поле обов'язкове для заповнення.

6. Файл сканкопії про зміну прізвища: прикріплюється файл сканованої копії про зміну прізвища. Якщо у Вас було здійснено зміну прізвища, необхідно прикріпити скановану копію документу про зміну прізвища у форматі PDF, DOC, DOCX, або JPG, файл має бути розміром не більше ніж 2 МБ.

7. E-mail: адресу електронної пошти (окрім тих, що заблоковані в Україні серед них — mail.ru, yandex.ua, yandex.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, rambler.ru, yahoo.com), на яку Вам буде відправлятися кореспонденція від Системи електронної реєстрації лікарів та провізорів на навчання. Поле обов'язкове для заповнення.

8. Телефон: контактний номер Вашого телефону (бажано мобільний) в форматі +38ХХХХХХХХХХ. Поле обов'язкове для заповнення.

9. ЗВО: оберіть із запропонованих у Довіднику заклад вищої освіти, згідно диплому про повну вищу освіту. Поле обов'язкове для заповнення. Якщо у Довіднику немає назви Вашого ЗВО, обираєте [Інший].

10. Дата закінчення ЗВО : Дата закінчення ЗВО обирається з календаря, що надає Система, або заповнюється у форматі ДД.ММ.РРРР. Поле є обов'язковим для заповнення.

11.Номер диплому: вказується номер диплому у форматі - КВ №12345678. Поле є обов'язковим для заповнення

12.Файл сканкопії диплому (PDF, DOC, DOCX, JPG) : потрібно завантажити скановану копію Вашого Диплому у форматі PDF, DOC, DOCX, або JPG, файл має бути розміром не більше ніж 2 МБ. Поле є обов'язковим для заповнення.

13.Спеціальність в інтернатурі: оберіть із Довідника Спеціальностей – Спеціальність, яку Ви проходили в інтернатурі. Поле є обов'язковим для заповнення. Якщо Ви маєте вищу медичну або провізорську освіту і не проходили

інтернатури, обираєте [Не проходив інтернатури]. Для не медичних спеціальностей обираєте: [Інші не медичні спеціальності] або [Біологія] або [Біохімія, біофізика, хімія та інші].

14.Дата закінчення інтернатури: якщо Ви закінчували інтернатуру, дата закінчення інтернатури обирається з календаря, що надає Система, або заповнюється у форматі ДД.ММ.РРРР. Поле є обов'язковим для заповнення.

15.Файл сканкопії сертифікату інтернатури (PDF, DOC, DOCX, JPG): якщо Ви закінчували інтернатуру, потрібно завантажити скановану копію Вашого Сертифікату у форматі PDF, DOC, DOCX, або JPG, файл має бути розміром не більше ніж 2 МБ Поле є обов'язковим для заповнення.

16.Загальний лікарський / провізорський стаж: вкажіть Ваш загальний лікарській стаж (повних років), інтернатура входить до Загального стажу. При внесенні даних використовуйте тільки цифри. Поле є обов'язковим для заповнення.

17.Попередній фах: оберіть значення з Довідника. Поле є обов'язковим для заповнення.

18.Теперішній фах: оберіть значення з Довідника. Поле є обов'язковим для заповнення.

19.Файл сканкопії сертифікату лікаря спеціаліста (PDF, DOC, DOCX, JPG): потрібно завантажити скановану копію Вашого ДІЙСНОГО Сертифікату спеціаліста або скановану копію ДІЙСНОГО Посвідчення про наявну категорію (якщо є) у форматі PDF, DOC, DOCX, або JPG, файл має бути розміром не більше ніж 2 МБ. Поле є обов'язковим для заповнення.

20.Стаж роботи за фахом : вкажіть Ваш стаж роботи за фахом (повних років). При внесенні даних використовуйте тільки цифри. Поле є обов'язковим для заповнення.

21.Посада за місцем роботи: оберіть посаду за місцем роботи з Довідника (згідно Вашої трудової книжки). Якщо посади, яку Ви займаєте немає у Довіднику, оберіть [Інші]. Якщо Ви в теперішній час не працюєте, оберіть [Тимчасово не працюючий]. Поле є обов'язковим для заповнення.

22.Медична установа: якщо Ви в теперішній час працюєте в медичній установі, оберіть тип медичної установи з Довідника. Поле є обов'язковим

для заповнення.

23.Повна назва медичної установи: вкажіть ПОВНУ назву медичної установи у якій Ви працюєте у теперішній час (не використовуйте скорочення).

24.Атестаційний категорія: оберіть з Довідника Вашу Діючу категорію. Поле є обов'язковим для заповнення.

25.Відомства УОЗ: оберіть з Довідника відомство, до якого належить установа у якій Ви працюєте. Поле є обов'язковим для заповнення.

26.Регіон проживання: оберіть регіон Вашого проживання з Довідника. Поле обов'язкове для заповнення.

27.Адреса проживання: вкажіть повну адресу Вашого проживання теперішній час (місто проживання, поштовий індекс, вулиця (проспект, провулок), номер будинку , номер квартири). Для закінчення реєстрації надайте згоду на обробку Ваших персональних

даних.

Інформацію щодо політики конфіденційності надається за посиланням.

Якщо всі необхідні поля заповнені правильно, необхідно натиснути кнопку ДОДАТИ і Система відправить Ваші дані для подальшої перевірки та верифікації. На вказану Вами електронну адресу буде направлено листа від Системи електронної реєстрації лікарів та провізорів на навчання з інформацією про те, що Ваші дані отримано, чекайте на верифікацію. Верифікація – це перевірка адміністраторами Системи електронної реєстрації лікарів та провізорів на навчання всіх наданих документів.

Якщо вся подана інформація була коректною, всі документи завантажені правильно, потрібного розміру та доступні адміністратору, Адміністратор повинен провести Верифікацію Вашого особистого профілю у Системі електронної реєстрації лікарів та провізорів на навчання, а Ви отримаєте листа з Логіном і Паролем для входу у Особистий кабінет лікаря у Системі електронної реєстрації лікарів та провізорів на навчання.

Якщо надана Вами інформація не коректна, Ви отримаєте листа з зауваженнями Адміністратора на вказану адресу електронної пошти. У відповідь на зауваження необхідно надати правильну інформацію Адміністратору та чекати на Верифікацію.