Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of Evidence Based Medicine) та видавництво «Медицина практична» (www.mp.pl) протягом останніх 7-ми років є організаторами міжнародного навчального курсу з внутрішніх хвороб «McMaster International Review Course in Internal Medicine»: https://empendium.com/mircim/

Курс може бути корисним для здобувачів освітньо-професійних та освітньо-наукових програм вищої освіти, інтернів, клінічних ординаторів НУОЗ України імені П. Л. Шупика та всіх зацікавлених.

Співорганізаторами є Університет імені Макмастера (Канада), Європейська федерація внутрішньої хвороб (EFIM), Міжнародне товариство внутрішніх хвороб (ISIM) та Ягеллонський університет (Республіка Польща), а партнерами — наукові товариства з 42 країн світу: www.mircim.eu/partners

Всесвітньо відомі експерти читають лекції, беруть участь у дискусійних панелях та проводять майстер-класи: www.mircim.eu/speakers

У межах заходу запланований міжнародний конкурс на найкращу презентацію клінічного випадку (www.mircim.eu/bcrc) та конференція «Clinical Cases in Internal Medicine: Learning Through Practice».

Важливо, що українським лікарям і студентам, а також викладачам медичних закладів вищої освіти України надається низка можливостей на безоплатній основі:

1) очна участь з синхронним перекладом лекцій та дискусій на українську мову;

2) дистанційна участь (пряма трансляція);

3) вільний доступ до відеоматеріалів та публікацій у межах заходу.

Реєстрація індивідуальна. Спочатку треба створити новий аккаунт за посиланням: https://empendium.com/mircim/register (Крок 1)

За цим же посиланням необхідно придбати доступ до заходу: послідовно заповнити інформацію про себе, ввести промокод «UKRAINE100» у відповідне поле, натиснути кнопку підтвердження навпроти промокоду – тоді вартість встановиться на рівні нуль. Залишається завершити процес реєстрації та очікувати підтвердження на вказану електронну пошту.

З питань отримання промокоду та реєстрації можна звертатись до Анни Галушки (ел. пошта: [email protected]).

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів