Інформуємо, що наразі для українських студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників відкритий доступ до навчального ресурсу «Capsule», Сполучене Королівство.

«Сapsule» пропонує реалістичні клінічні випадки та сценарії, розроблені британськими викладачами та клініцистами. Представлена тематика з широкого кола медичних спеціальностей. Посилання на ресурс: https://www.capsule.ac.uk/

Для відкриття доступу для бажаючих заклад має подати дані про науково-педагогічних працівників та осіб, які навчаються: електронна пошта (вказана адреса має використовуватися під час подальшої реєстрації та авторизації), ім’я, прізвище, роль (співробітник/аспірант/інтерн/клінічний ординатор), рік навчання (для осіб, які навчаються). Дані необхідно подавати англійською мовою.

У разі зацікавленості кафедри можуть отримати спеціальну форму, надіславши до 23 травня 2022 року запит до відділу міжнародного співробітництва (електронна пошта: [email protected]).