На кафедрі анестезіології  та інтенсивної терапії будуть проходити 2 цикли тематичного удосконалення. З темами, які будуть розглядатися на цих циклах можна ознайомитися нижче.

Цикл ТУ «Медична допомога в умовах воєнних дій»

Відповідальний: зав. кафедри, проф. Лоскутов О.А.  Тривалість проведення - 2 дні.

1. доц. Кучинська И.А. «Триаж, Вступление к действиям по контролю ситуации на месте инцендента»
  2. доц. Кучинська І.А. «Первинний огляд та ведення пацієнта з травмою. Вторинний огляд»
  3. доц. Бондар М.В. «Визначення обсягу крововтрати в умовах масового надходження поранених»
  4. проф. Лоскутов О.А. «Тактика інтенсивної терапії при травматичних кровотечах»
  5. доц. Марков Ю. «Компресійно-роздавлююча травма»
  6. доц. Недашківський С.М. «Синдром тривалого стискання тканин. Принципи лікування»
  7. доц. Бондар М.В. «Механізм дії транексамової кислоти та показання до її використання»
  8. доц. Доморацький О.Є. «Профілактика інфекцій при бойовій травмі»

Цикл ТУ «Інтенсивна терапія при застосуванні бойових отруйних речовин» Відповідальний: зав. кафедри, проф. Лоскутов О.А. Тривалість проведення - 1 день.

1. доц. Недашківський С.М. «Техногенні аварії внаслідок воєнних дій та терактів. Отруєння парами аміаку»;
  2. доц. Недашківський С.М. «Використання хімічної зброї. Отруєння речовинами нервово-паралітичної дії (фосфоро-органічні речовини)»;
  3. проф. Дружина О.М. «Ціаніди як зброя масового ураження»;
  4. доц. Марков Ю. «Отруєння парами хлору».