Королівський коледж патологоанатомів може запропонувати допомогу патологоанатомам-біженцям, які вже знаходяться у Великобританії. Це можливість взаємодії з іншими патологоанатомами та доступ до освітніх ресурсів коледжу, яка може допомогти лікарям-біженцям та їхній потенційній кар’єрі з патології у Великобританії.

Зверніть увагу, що протягом періоду надання допомоги такі патологоанатоми не мають права використовувати імена посади коледжу, наприклад: FRCPath. Вони доступні лише людям, які склали відповідні іспити коледжу .

Членство біженців у Королівському коледжі патологоанатомів відкрито для всіх патологоанатомів-біженців у Великобританії протягом одного року. Членство починається з дати схвалення вашої заявки на програму для біженців.

Якщо ви хочете подати заявку на членство в статусі біженця, заповніть форму нижче та поверніть її електронною поштою на адресу  [email protected]

ФОРМА ЗАЯВИ ПРО ПРОГРАМУ БІЖЕНЦІВ: https://www.rcpath.org/international/information-for-refugee-pathologists.html