Кафедра ендокринології НМАПО імені П. Л. Шупика з 10 лютого до 24 лютого 2021 року проводить цикл тематичного удосконалення «Ендокринна гіпертензія». Ви ознайомитеся з останніми консенсусами та гайдлайнами Європейської ендокринологічної асоціації, АДА, ISPAD. А після закінчення занять отримаєте посвідчення (це – 50 балів до портфоліо з безперервного професійного розвитку).

Курси проходитимуть в очно-дистанційному режимі із залученням інтернет-технологій.

Зарахування на цикл відбувається за особистої присутності слухача на кафедрі (при собі мати оригінал путівки, копію диплома та копію посвідчення про категорію. Ви заповните технічну картку). Можливе оформлення іногородніх слухачів через е-mail, вайбер (оригінал путівки має бути доставлений на кафедру).

Куратор циклу – Науменко Володимир Гаврилович.

Контакти:

доцент кафедри ендокринології Самсон Оксана Ярославівна