Google search

 
 

Кафедра медичної та лабораторної генетики НМАПО імені П.Л. Шупика проводить цикл спеціалізації за спеціальністю «Генетика медична», який буде проходити з 01.03.2021 р. по 04.06.2021 р.

На цикл можуть бути зараховані лікарі-спеціалісті, які закінчили інтернатуру за однією зі спеціальностей: «Внутрішні хвороби», «Загальна практика-сімейна медицина», «Педіатрія», «Акушерство та гінекологія». 

Мета циклу спеціалізації – підготовка лікарів відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Генетика медична». 

Для отриманні путівки необхідно подати у канцелярію (адреса: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, Україна, 04112,) на бланку установи клопотання на ім’я ректора Вороненка Ю.В. за підписом головного лікаря вашої установи із зазначенням для кого путівка, на який цикл, спеціальність та стаж роботи за спеціальністю. Як альтернатива, скан-копію клопотання можна переслати на електрону пошту [email protected] 

Зарахування на цикл особисто на кафедрі медичної та лабораторної генетики (вул. Чорновола 28/1, НДСЛ «ОХМАТДИТ», медико-генетичний центр, корпус 15, 4 поверх, кабінет №2) 01.02.2021 р.

Документи, які необхідно надати для зарахування на цикл:

  • путівку з печаткою та підписом керівника установи;
  • копія диплома;
  • у разі зміни прізвища – свідоцтво, яке підтверджує зміну прізвища;
  • копія свідоцтва про закінчення інтернатури;
  • копія трудової книжки (завірена у відділі кадрів вашої установи)
  • одне фото 3х4 (д?%Bя сертифіката спеціаліста) 

Куратор циклу - асистент кафедри Брішевац Людмила Іванівна

Телефон кафедри: (044)205-4813

Електронна адреса [email protected]

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 48.83% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 49% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також