Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі у ХІІ науково-практичній онлайн-конференції з міжнародною участю «Дні аритмології в Києві» 19 - 20 листопада 2020 року.

Традиційно ця конференція є однією з найважливіших подій року в Україні в галузі порушень серцевого ритму та провідності.

Програма конференції додається. Ми сподіваємося, що вона зацікавить широке коло лікарів-кардіологів, терапевтів, функціоналістів, лікарів багатьох суміжних спеціальностей.

Інформація про реєстрацію для участі в конференції включена в програму. Просимо заздалегідь заповнити реєстраційні форми для отримання доступу та отримання сертифікату учасника. Участь у конференції безкоштовна.

Для отримання доступу для участі в конференції до 18 листопада потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://us8.list-manage.com/survey?u=67ef653c353910befe1b3adc6&id=b62e12af5d

Переглянути програму в PDF

З повагою і найкращими побажаннями,

Генеральний директор Інституту серця МОЗ України член-кор. НАМН України професор Б. Тодуров