Шановний здобувачів вищої освіти. Дякуємо за вашу зацікавленість в участі у конкурсі студентських есе від Обсерваторії Великої Хартії 2024 року!

Цього року Обсерваторія Великої Хартії (MCO) запрошує здобувачів вищої освіти поміркувати над тим, як можна забезпечити доступ до освіти, що ґрунтується на принципах рівності та справедливості, а також різноманітності та інклюзивності. Зокрема, основне питання цього року звучить так: "Що б ви змінили у вищому навчальному закладі?

"Що б ви змінили у своєму досвіді або середовищі вищої освіти, щоб зробити його більш інклюзивним для всіх, хто має можливість отримати від нього користь?"

Ми запрошуємо здобувачів вищої освіти, які навчаються у будь-якому закладі вищої освіти в будь-якій країні, поділитися своїми роздумами на цю тему.

Щоб взяти участь, будь ласка, виконайте наведені нижче дії:

Зареєструватися.

Ознайомтеся з оголошенням на сторінці "Про конкурс студентських есе МКО 2024" на сайті.

Ознайомтеся з вимогами в розділі "Формальні вимоги" на сайті.

Почніть подавати заявку (зберігайте її в процесі роботи).

Надішліть заявку на розгляд.

Щоб дізнатися більше про конкурс і отримати доступ до форми подання переходьте за посиланням: https: //mcostudents. plateformecandidature.com/

Дедлайн: 5 липня 2024 р.

Бажаємо успіху!