Google search

 
 

Шановні колеги! Маємо за честь запросити лікарів-стоматологів взяти участь у семінарі кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій та імплантології НУОЗ України імені П.Л. Шупика (офіційний провайдер заходів БПР 1065) «Сучасні методи діагностики і профілактики основних стоматологічних захворювань в концепції системного підходу лікування» (в онлайн режимі на основі платних освітніх послуг).

Дата проведення: 10 червня 2024 р.

Тривалість проведення: 1 день (6 годин)

Вартість участі - 600 грн.

За участь у семінарі після успішного складання тестового контролю в гугл формі Ви отримаєте сертифікат на 10 балів безперервного професійного розвитку. Захід враховується для лікарів-стоматологів, лікарів-стоматологів-ортопедів, лікарів-стоматологів-терапевтів, лікарів-стоматологів-дитячих, лікарів-пародонтологів, лікарів-стоматологів-ортодонтів, лікарів-стоматологів-хірургів та лікарів-щелепно-лицевих хірургів, молодших спеціалістів з медичною освітою за фахом «Стоматологія» і «Ортопедична стоматологія».

Під час роботи семінару передбачаються дискусії з питань фундаментальних і прикладних досліджень в галузі сучасної стоматології.
Програма семінару: 

09.45-10.00 - Підключення учасників до семінару. 

10.00-11.00 Доповідь «Основи дентальної імплантації».

Доповідач: В. Біда, професор, завідувач кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій і імплантології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лікар-стоматолог-ортопед, вища кваліфікаційна категорія за фахом «Ортопедична стоматологія», член координаційної ради Асоціації стоматологів України. 

11.00-12.00 Доповідь «Сучасні методики дентальної імплантації в концепції системного підходу лікування: переваги і недоліки».

Доповідач В. Біда. 

12.00-13.00 Дискусія. Відповіді на запитання. 

13.00-14.30 Доповідь «Стоматологічні прояви гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, сучасні методи комплексної реабілітації в концепції системного підходу лікування»

Доповідач: О. Дорошенко, професор кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій і імплантології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лікар-стоматолог-ортопед, вища кваліфікаційна категорія за фахом «Ортопедична стоматологія», член координаційної ради Асоціації стоматологів України. 

14.30-15.40 Лекція «Сучасні методи діагностики і профілактики скроневонижньощелепних розладів в концепції системного підходу лікування».
Доповідач: С. Клочан, доцент кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій і імплантології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лікар-стоматолог-ортопед, лікар-стоматолог-терапевт, вища кваліфікаційна категорія за фахом «Ортопедична стоматологія», член Асоціації стоматологів України. 

15.40-16.00 Дискусія, відповіді на запитання. 

16.00-18.00 – Підсумкове оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок 

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1y6wGfTftAFp-gILW-zNr1d3Wd1B82JIulngClxM7jDw/edit 

Еелектронна адреса [email protected]

Олена Дорошенко

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також