Google search

 
 

Шановні колеги! Кафедра неонатології та деканат педіатричного факультету запрошують всіх доєднатися до заходу.

Травень - місяць інформування щодо виходжування передчасно народжених дітей, а "Метод Кенгуру" - золотий стандарт такого підходу. І, як у кожного стандарту, у Методу Кенгуру є свої правила і свої нюанси. Навіть міжнародні конгреси повністю присвячуються обговоренню правил виходжування передчасно народжених дітей із використанням «Методу Кенгуру». Ми запросили світових лідерів думки. Разом будемо дбати про маленьких українців. Кожне життя має значення. Кожна рання пташка заслуговує на те, щоб стати великим прекрасним птахом. Доєднуйтесь онлайн. Підтримка важлива!

 

УТНПМ - Навчальний курс "Метод Кенгуру

8 та 15 травня з 15.00 до 18.00 - запрошуємо лікарів усіх спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною освітою прослухати серію лекцій про всесвітньо визнаний спосіб виходжування передчасно народжених дітей — «Метод Кенгуру».

"Провідні міжнародні та українські фахівці розкажуть про виникнення, розвиток та впровадження методу в практику виходжування немовлят, а також особливості його застосування і переваги для передчасно народжених дітей.

Захід відбудеться за ініціативи Української Академії Педіатричних Спеціальностей, в тому числі ГО «Українське товариство неонатальної та перинатальної медицини» та ГО «Ранні пташки», за сприяння Національної служби здоров’я України, Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Каролінського інституту (Швеція), COINN (The Council of International Neonatal Nursing/ Рада з питань виходжування новонароджених), EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants).

Зареєструватися

Програма заходу

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також