Шановні колеги! Запрошуємо Вас на майстер-клас "Пренатальна діагностика УЗД та НІПТ», який було підготовлено співробітниками кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П.Л. Шупика

Дата: 23 травня 2024 року.

Формат – онлайн та очно (м. Київ, вул. Володимира Івасюка 12Д, Медичний центр «Гравімед»)

Вартість майстер-класу:

Очна участь - 1500 грн. без урахування комісії

Онлайн - 690 грн. без урахування комісії

Кількість балів БПР:  10 балів.

Запрошуємо лікарів за спеціальностями: акушерство і гінекологія, генетика медична, генетика лабораторна,  загальна практика - сімейна медицина, неонатологія , ультразвукова діагностика.

На Вас чекають неперевершені експерти:

Микитенко Дмитро професор, лікар-генетик, завідувач генетичної лабораторії.

Марія Криворук лікар вищої категорії, акушер-гінеколог, сертифікований спеціаліст пренатальної діагностики (FMF), фахівець з УЗД, пренатальний генетик.

Юрій Мельник  к.мед.н. провідний експерт з пренатальної діагностики медичного центру «Гравімед», асистент кафедри акушерства, гінекології та медицини плода  НУОЗ України імені П.Л. Шупика

Лариса Захурдаєва лікар акушер гінеколог вищої категорії, к.мед.н., завідувач акушерського відділення багатопрофільного медичного центру — Лелека

Теми заходу:

•  «Суть методу НІПТ: розкриваємо таємниці вільної ДНК плоду»
  •  «Діагностика генетичної патології в 1 та 2 триместрі вагітності. НІПТ в порівнянні з інвазивними методами діагностики»
  •  «Інвазивна та неінвазивна пренатальна діагностика, страх та шляхи подолання»
  •  «1-триместр вагітності. Особливості сканування та консультування вагітності в першому триместрі»
  •  «2- й триместр вагітності. Анатомія плода»
  •  «NIPT - практичне використання, без перебільшення та недооцінки»

Реєстрація за посиланням

Детальніше за телефоном: +38 (067)5072727.

Електронна адреса: [email protected]