Запрошуємо лікарів  за фахом - ортопедія і травматологія, хірургія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча хірургія на ТУ «Особливості лікування бойової травми кінцівок», який буде проходити на кафедрі ортопедії і травматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Дати проведення:  з 01.02.2024 по 15.02.2024 року.

Формат навчання: змішаний

Контракт / бюджет

Кількість балів БПР: 50 балів.

Планується розглянути питання лікування вогнепальних та мінно-вибухових пошкоджень верхніх і нижніх кінцівок, кісток тазу, особливості проведення хірургічної обробки ран при даних пошкодженнях.

«Методи остаточного лікування бойових пошкоджень кінцівок» - завідувач кафедри ортопедії і травматології професор Микола Анкін.

«Особливості надання допомоги під час масової госпіталізації»  - завідувач кафедри ортопедії і травматології професор Микола Анкін.

“Особливості лікування бойових пошкоджень кульшової западини”-  завідувач кафедри ортопедії і травматології професор Микола Анкін.

“Реконструктивне - відновне лікування при травматичних ампутаціях кінцівок” - професор кафедри ортопедії і травматології Олександр Радомський.

“Застосування апаратів зовнішньої фіксації при лікуванні вогнепальних переломів кінцівок”- професор  кафедри ортопедії і травматології Олександр Радомський.

“Заміна методу фіксації на етапах лікування вогнепальних переломів” – професор кафедри ортопедії і травматології  Ігор Зазірний.

“Компресійно-роздавлююча травма “- полковник медичної служби, заступник начальника кафедри військової хірургії української військово–медичної академії професор Володимир Бурлука.

“Особливості уражень різними видами зброї та військові поранення”-   доцент кафедри ортопедії і травматології Геннадій Білоножкін.

“Оцінка тяжкості понівечених кінцівок”- доцент кафедри ортопедії і травматології Анатолій Процик.

“Лікування пошкоджень кісток тазу в умовах військового конфлікту”- доцент кафедри ортопедії і травматології  Вікторія Ладика.

Особливості хірургічної обробки при вогнепальних переломах”- доцент кафедри ортопедії і травматології  Вікторія Ладика.

“Сучасні підходи до заміни методу фіксації в системі лікування постраждалих з вогнепальними переломами довгих кісток”- начальник клініки ушкоджень НВМКЦ «ГВКГ», головний травматолог ЗСУ, д.мед.н. Юрій Ярмолюк.

“Фасціотомія при вогнепальних пошкодженнях кінцівок”-  - к.мед.н., підполковник медичної служби, старший ординатор клініки ушкоджень НВМКЦ «ГВКГ», к.мед.н. Володимир Шипунов.

Контакти кафедри: місто Київ, вул. Кондратюка 8, 6 поверх лікарні КНП «КМКЛ №8»

Тел.: 096-274-94-31, 068-328-44-55, 095-420-95-54

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100077274235090

Для проходження ТУ необхідно отримати путівку:1. За державним замовленням: клопотання з лікарні підписане головним лікарем.2.За контрактом: реєстрація за посиланням http://e.nuozu.edu.ua/index.php