Шановні колеги! Кафедра медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика запрошує Вас долучитися до навчання на циклі спеціалізації зі спеціальності “Медицина невідкладних станів”.

Враховуючи великий попит слухачів та значну потребу лікарень у створенні відділень невідкладних станів та екстреної медичної допомоги для отримання  фінансування нових пакетів від НЗСУ кафедра проводить додатковий набір слухачів на даний цикл (наразі доступна лише контрактна форма навчання).

До 30.01.2024 року можна подати документи та долучитися до навчання (з подальшим відпрацюванням пропущеного матеріалу).

Дати проведення циклу: 2.01.2024 - 3.07.2024 (6 місяців).

Для кого призначений цикл: лікарі, які закінчили інтернатуру за однією з лікарських спеціальностей, КРІМ спеціальностей стоматологічного, медико-профілактичного, лабораторного, медико-психологічного профілю.

Протягом у 2024 році цикли спеціалізації зі спеціальності “Медицина невідкладних станів” проводиться не будуть, тому поспішайте доєднатися до навчання!

Більше деталей про можливість зареєструватися можна дізнатися за посиланням або за телефоном: (044) 205-48-26

З будь-яких питань будь ласка звертайтеся на електронну адресу кафедри медицини невідкладних станів: [email protected]