Запрошуємо до участі у фаховій школі з нагоди 60-річчя заснування кафедри терапевтичної стоматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика «Актуальні питання діагностики та лікування поширених захворювань слизової оболонки ротової порожнини в практиці лікаря-стоматолога».

Дата проведення: 16-17 лютого 2024 року.

Формат: онлайн,  в режимі реального часу.

Вартість: 1200 грн.

Кількість балів БПР: 20 балів.

Запрошуємо лікарів стоматологів за спеціальностями:

стоматологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, дитяча стоматологія, ортодонтія, пародонтологія, хірургічна стоматологія, щелепно-лицьова хірургія.

Не одне покоління лікарів стоматологів України підвищували кваліфікацію, проходили навчання на курсах тематичного удосконалення на кафедрі терапевтичної стоматології та пам’ятають засновника кафедри професора М. Кодолу, професора А. Грохольського та багатьох науково-педагогічних працівників знаменної кафедри.

Колектив кафедри терапевтичної стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика проводить тематичне удосконалення, цикли спеціалізації, зокрема з пародонтології.

Реєстрація за посиланням на Google – форму

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів