Кафедри ортопедії і травматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошуємо лікарів  за фахом - ортопедія і травматологія на семінар «Сучасні методи лікування ушкоджень проксимального відділу стегнової кістки».

Дата проведення: 01.12.2023 рокуПочаток: о 12:00 Кількість балів БПР: 10 балівВартість: безкоштовно Місце проведення: лекційний зал кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика на базі Комунального некомерційного підприємства "Київська міська клінічна лікарня №8", за адресою: Київ вул. Юрія Кондратюка, б.8, поверх 6. Для додаткової інформації звертайтесь за телефоном кафедри: 068-328-44-55 та 063-495-74-08 Вікторія Ладика

Планується розглянути питання сучасних методів лікування переломів та можливих ускладнень проксимального відділу стегна.

1. Анкін М.Л. - д. мед. н. професор, завідувач кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика «Вибір методу лікування при переломах проксимального відділу стегнової кістки»
  2. Столярський Н.І. - лікар ортопед-травматолог вищої категорії, викладач АО «Накістковий остеосинтез переломів проксимального відділу стегнової кістки».
  3. Юхимчук О.А. - к. мед. н., лікар ортопед - травматолог вищої категорії «Порівняльний аналіз інтрамедулярних блокованих стержнів для фіксації переломів проксимального відділу стегна».
  4. Юхимчук О.А. - к. мед. н., лікар ортопед- травматолог вищої категорії «Ускладнення та виклики при лікуванні переломів стегнової кістки блокованими стержнями».