Запрошуємо аспірантів стоматологічного факультету прийняти активну участь у зустрічі  «Організація та проведення наукових досліджень на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти», яка включає теоретичний блок та проведення практики з вдосконалення навичок застосування інструментів медичної статистики.

Дата проведення: 26 жовтня 2023 року

Місце проведення: аудиторія 46, 2 поверх адміністративної будівлі, кафедра Управління охороною здоров’я та публічного адміністрування НУОЗ України імені П.Л. Шупика, вул. Дорогожицька, 9.

Початок зустрічі: 13.00

Програма заходу:

13.00 – 13.15. Індивідуальна освітня траєкторія – персональний шлях реалізації особистісного потенціалу здобувача ступеню доктора філософії на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти.

Доповідач: проректор з наукової роботи НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Наталія Савичук.

13.15-13.30. Дотримання етичних  та морально-правових принципів проведення дисертаційних досліджень

Доповідач: завідувач кафедри  хірургії та судинної хірургії, голова Комісії з етики та академічної доброчесності НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Сергій Саволюк.

13.30 – 13.50. Організація підготовки та атестації аспіратів НУОЗ України імені П. Л. Шупика згідно Постанови Кабінету Міністрів України.

Доповідач: завідувач відділу аспірантури та докторантури НУОЗ України імені П.Л. Шупика, доцент Наталія Серьогіна.

13.50 – 14.00. Особливості підготовки та атестації здобувачів наукових ступенів на стоматологічному факультеті НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Доповідач: декан стоматологічного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Ірина Трубка.

14.00 – 14.20. Питання – відповіді.

14.20 – 14.40. Дисертаційна робота: від планування та проведення наукових досліджень до публікації результатів.

Доповідач: професор кафедри стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Ірина Мазур.

14.40 – 15.00. Медична статистика для публікації наукових досліджень.

Доповідач: доцент кафедри стоматології МАУП Володимир Новошицький.

15.00 – 15.20. Питання – відповіді.

Практична частина проводиться в науковій бібліотеці НУОЗ України імені П.Л. Шупика:

15.20 – 16.00. Практичні навички: «Сучасні комп’ютерні програми для медичної статистики».

Викладач: доцент кафедри стоматології МАУП Володимир Новошицький.

Запрошуємо прийняти участь у заході.

Ви зможете задати питання щодо підготовки дисертаційної роботи та отримати відповіді фахівців саме по вашій ситуації.

Чекаємо вас на зустрічі 26 жовтня 2023 року о 13.00.

Запису доповідей не буде.