Запрошуємо для навчання на цикл ТУ «Актуальні питання медичного та фармацевтичного права», що проходитимуть 18.10 - 01.11.2023 року на кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права.

На циклі розглядатимуться різні важливі питання, у тому числі:

- Як здійснювати окремі заходи із попередження і профілактики професійних правопорушень медичних працівників, у тому числі злочинів?

- Як правильно взаємодіяти з поліцією (органами внутрішніх справ) на підставі вимог чинного законодавства України?

- Які права та обов'язки мають лікарі відносно пацієнтів в контексті інформованої згоди, конфіденційності та лікувальних помилок?

- Як регулюється страхування медичної практики та яким чином лікарі можуть захистити себе від правових ризиків?

Приєднуйтесь до нашого циклу навчання «Актуальні питання медичного та фармацевтичного права» і отримайте відповіді на ці та багато інших запитань!

Для питань щодо оформлення на циклі телефонуйте на кафедру за тел: 044-205-49-86

Чекаємо на Вас!