Кафедра педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика (м. Київ) запрошує Вас на цикл тематичного удосконалення «Інфекційно-алергічні та демієлінізуючі захворювання нервової системи у дітей», який запланований з 29.09. по 13.10.2023р. (2 тижні) – 50 балів БПР.

Навчання є безкоштовним для лікарів, які працюють у закладах охорони здоров’я комунальної та державної форми власності МОЗ України при наявності бюджетних путівок. Для отриманні путівки (бюджет) необхідно надіслати скан-копію клопотання на електронну адресу університету [email protected] та кафедри [email protected].

Навчання  буде проводитися змішаному режимі.

Лікарі, які бажають отримати путівку на основі платних освітніх послуг (лікарі  приватних медичних закладів, лікарі закладів Міністерства соціальної політики України, лікарі, які бажають отримати путівку як фізична особа за власні кошти) повинні пройти електронну реєстрацію за посиланням:

https://www.nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia#Alp, де чітко вказані інструкції як придбати путівку.

Відеоінструкцію створення особистого кабінету у Системі електронної реєстрації можна переглянути за посиланням:

Більш детальну інформацію Ви можете отримати написавши нам на електронну адресу кафедри [email protected]

У куратора циклу, асистента Климович Катерини Миколаївни 096 621 4234

Тематики циклу:

Енцефаліти, менінгіти у дітей.

TORCH – інфекції у новонароджених та немовлят.

Гострий в’ялий параліч, тактика лікаря. Диференційна діагностика.

Бореліоз у дітей.

Розсіяний склероз у дітей. Гострий розсіяний енцефаломієліт (ГРЕМ).

Демієлінізуючі ураження нервової системи при інших аутоімунних захворюваннях.

Нейрооптикомієліт. Аутоімунні енцефаліти.

Підгострий склерозуючий паненцефаліт. Енцефаліт Расмуссена.

Розбір клінічних випадків.

Заняття проводять:

Оксана Назар - завідувач кафедри, лікар невролог дитячий, консультант НДСЛ ОХМАТДИТ за спеціальності «Дитяча неврологія».

Володимир Мартинюк– доцент кафедри, лікар невролог дитячий, експерт МОЗ України зі спеціальності «Дитяча неврологія».

Людмила Панасюк - доцент кафедри, лікар невролог дитячий, лікар неонатолог, консультант відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, відділення патології новонароджених КМДКЛ №1. Головний експерт ДОЗ КМДА (м. Київ) зі спеціальності «Дитяча неврологія»

Катерина Климович – асистент кафедри, лікар невролог дитячий, лікар функціональної діагностики. Проводить клінічну роботу на базі відділення неврології КМДКЛ №1.

Максим Розяєв - асистент кафедри, лікар невролог дитячий. Проводить клінічну роботу на базі відділення неврології НДСЛ ОХМАТДИТ.

Викладачі кафедри є членами Європейського товариства дитячих неврологів (EPNS), Міжнародної протиепілептичної ліги (ILAE), Української протиепілептичної ліги (УПЕЛ), Асоціації дитячих неврологів України (АДНУ).