Запрошуємо лікарів – анестезіологів, дитячих ортопедів і травматологів, дитячих хірургів, ортопедів і травматологів, радіологів, хірургів та судинних хірургів, лікарів з медицини невідкладних станів, фізичної та реабілітаційної медицини на семінар «Особливості лікування травм та захворювань кульшового суглобу», який відбудеться 18.05.2023 року о 10:00 на платформі «Аксемедін».

Семінар проводиться за організаційної підтримки кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Міжнародного благодійного фонду «Здоров'я українського народу» (провайдер БПР №1235) у межах «Ukrainian Medical World», рекомендований до перегляду Експертною радою програми «#ВрятуйКінцівку».

Спікери семінару:

• Микола Анкін професор, завідувач кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, заслужений лікар України.

Сергій Герасименко професор, заслужений лікар України, ортопед-травматолог вищої категорії, керівник відділу захворювань суглобів у дорослих, ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».

• Максим Головаха професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії Запорізького медико-фармацевтичного університету.
  • Ігор Зазірний професор, керівник Центру ортопедії, травматології та спортивної медицини ДУС клінічна лікарня «Феофанія».
  • Віктор Торчинський д.мед.н., лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії, провідний науковий співробітник відділу ортопедії та травматології дорослих ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».
  • Олексій Сулима к.мед.н., ортопед-травматолог вищої категорії, завідувач лабораторії біомедичної інженерії ДУ «ІТО НАМНУ»
  • Юліан Бурсук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії МЦ «Ортопедія Руслана Сергієнка», аспірант ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».
  • Тарас Петрик доцент кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, завідувач ортопедично-травматологічного центру КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня».
  • Роман Нечипоренко к.мед.н., лікар ортопед-травматолог вищої категорії відділу захворювань суглобів у дорослих, ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»
  • Людмила Хіміон професор, завідувач кафедри терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.
  • Станіслав Бондаренко д.мед.н., головний науковий співробітник відділу патології суглобів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Сітенко НАМН України».
  • Олександр Косяков к.мед.н., лікар ортопед-травматолог вищої категорії, завідувач відділення ортопедії КМКЛ № 12, керівник Київського ортопедичного центру ендопротезування, хірургії та реабілітації, експерт з ортопедії-травматології Київського департаменту та Міністерства охорони здоров’я України.
  • Ольга Процюк професор, декан медичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
  • Кіча Василівна, доцент кафедри терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

На семінарі будуть розглянуті сучасні можливості лікування патології кульшового суглоба. Ортопеди-травматологи та сімейні лікарі поділяться з Вами особистим досвідом лікування травм та захворювань кульшового суглоба. Спікери детально розкриють принципи лікування переломів кульшової западини та особливості, показання, протипоказання при первинному і ревізійному ендопротезуванні кульшового суглоба. Також будуть висвітлені сучасні підходи артроскопії кульшового та колінного суглобів. Значна увага буде приділена консервативному та хірургічному лікуванню захворювань кульшового суглоба. Детально обговорюватиметься тема лікувально-профілактичних операцій у хворих на ревматоїдний артрит.

Семінар сертифіковано згідно з пунктом 2.7 Додатку 4 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 4 розділу VI), затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446 (зі змінами). Після успішного проходження тестування Ви зможете отримати сертифікат від провайдера БПР №1235 МБФ «Здоров'я українського народу» на 10 балів БПР.

Актуальність матеріалу: 87.2% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів