23.11.2022 року кафедра медицини катастроф та військово-медичної підготовки Інституту сімейної НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла участь у першому підготовчому етапі до комплексних міжвідомчих навчань  з реагування системи охорони здоровʼя міста Києва на масові випадки, організаторами яких є департамент охорони здоровʼя, Київський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київський рятувальний центр ДСНС.

На навчанні з емітацією великої дорожньо-транспортної пригоди , до 30 постраждалих, відпрацьовувалась командна робота усіх рятувальних служб, від диспетчерських ,штабу реагування, на місці події, під час евакуації  та злагодженість роботи персоналу в лікарні швидкої медичної допомоги.

Усі відпрацьовані новітні  алгоритми будуть включені в навчальний процес нашого Університету.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів