Google search

 
 

Відбулось практичне заняття інтернів у симуляційному класі кафедри акушерства та гінекології №1 з відпрацювання хірургічних навичок із використанням біологічних матеріалів під керівництвом асистента Олександра Кононця.

Симуляційне навчання – це найперший крок на шляху оволодіння професійними навичками, що дозволить в майбутньому молодим фахівцям звести до мінімуму ризик фатальних помилок в практичній діяльності. Воно дозволяє до тонкощів відшліфувати професіоналізм для якісної та успішної роботи з реальними пацієнтами.

Завдяки тривалій та плідній праці з піонером застосування симуляційних методів навчання в НУОЗ України імені П. Л. Шупика, першим директором ЦЕСИМЕН професором Андрієм Ткаченком, викладачі кафедри акушерства та гінекології №1 отримали неоціненні знання та підходи до проведення таких занять.

Саме тому, співробітники кафедри використовують такий метод навчання у всіх випадках, коли він можливий до застосування, створюючи таким чином найбільш сприятливе освітнє середовище для інтернів та слухачів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також