Google search

 
 

8.10.2022 р. колектив кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика організував Консиліум фахівців при коморбідних станах.  Особливістю цього заходу стали дискусії, що були проведені між фахівцями різних спеціальностей.

Дві дискусії на різні теми, але вони все ж такі поєднані одним меседжем: як зберегти та покращити кардіологічне здоров‘я?

Доц. О. Каштелян та проф. М. Долженко  обговорили проблеми чоловіків, про які не говорять вголос: «Питання еректильної дисфункції після інфаркту міокарда». Коли правильно направити пацієнта з кардіологічними проблемами до андролога? Як еректильна дисфункція впливає на розвиток серцево-судинної патології? Як правильно обстежувати чоловіків та ставити питання, щоб максимально зібрати анамнез? Як впливають препарати, що використовують для лікування кардіологічної патології на еректильну дисфункцію? Все це активно обговорили під час зустрічі.

Нестандартна та цікава дискусія відбулася між кардіологами доц. І. Давидовою  та проф. М. Долженко, при дослідженні питання диференційної діагностики набряків. Спеціалісти розглянули нюанси міжнародних рекомендацій з цієї проблеми та розібрали різновиди  та механізми набряків, з якими зустрічаються при лікуванні кардіологічних пацієнтів..

Учасники заходу висловили подяку організаторам за такий формат зустрічі, а також запропонували ще кілька важливих тем для наступних он-лайн дискусій.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також