Google search

 
 

Кожну суботу співробітники кафедри  кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика організовують Консиліум фахівців при коморбідних станах. 

Кожен раз на он-лайн навчанні присутні найкращі спікери та провідні спеціалісти. Остання субота вересня не стала виключенням.

Зустріч розпочалася з доповіді проф. М. Тріщинської щодо больового синдрому у шиї. Акцент був поставлений на радикулопатії.

Д.м.н. С. Пивовар підняв дуже цікаву та важливу тему взаємодії  лікарських засобів. Застосування НОАК: як правильно призначати, як поводять себе препарати при наявності представників інших класів медикаментів, з чим краще взаємодіють, а при яких ліках не варто застосовувати, та про інші важливі особливості НОАК детально говорили на майстер-класі.

Який блокатор РААС призначити чоловіку після інфаркту міокарда?
Проф. М. Долженко відповідала на це питання, шукаючи переконливі і сучасні дані у нових дослідженнях та міжнародних рекомендаціях.

Не вщухають вити сирени в Україні, сповіщаючи про небезпеку. Дуже багато людей під час цього відчувають і фіксують підвищення АТ.  Як правильно боротися з артеріальною гіпертензією сьогодні: подолання перешкод на шляху до ефективного контролю АГ - розповіла д.м.н. Л. Міщенко.

Активна медична спільнота продовжує навчатися, навіть, у такий важкий період. Дуже приємно, що Консиліум відвідують лікарі різних спеціальностей.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також