17 вересня суботній ранок розпочався для багатьох лікарів разом з кафедрою кардіології на Консиліумі фахівців при коморбідних станах.

Он-лайн зустріч розпочалася з цікавої теми, яку  підняла проф. Г. Радченко. Багато років в арсеналі лікарів є антагоністи кальцію. Але не зважаючи на обізнаність в призначенні представників цих медикаментів, завжди є що додати і від чого застерегти. Тому, як ніколи, інформація про особливості дії та сучасні можливості цих ліків є актуальною.

Ас. кафедри В. Несукай зосередив увагу аудиторії на «гострих» питаннях. Гострі стани в практиці сімейного лікаря: ТЕЛА – заволоділи увагою медиків на тривалий час.

Як часто при лікуванні артеріальної гіпертензії лікарі думають про ураження органів-мішеней? Це одне із завдань, що стоїть перед призначенням терапії. Проф. М. Долженко приділила особливу увагу цій темі та розкрила основні сучасні можливості профілактики у кардіологічних пацієнтів, що можуть бути взяті в арсенал щоденного застосування лікарями.

Терапевтичні етюди в чотири руки доц. І. Давидової та проф. М. Долженко були присвячені нефрологічним проблемам та погляду на них очима кардіолога.

Всі доповіді ґрунтуються на сучасних рекомендаціях та результатах нових досліджень. Мабуть, це і викликає таку зацікавленість в медичній спільноті. Велика подяка всім лікарям за участь.