З 01 жовтня 2022 р. вступив в дію договір університетської угоди між Деггендорфським інститутом технологій (DIT, Germany) та НУОЗ України імені П. Л. Шупика в рамках програми Європейського Союзу «Еразмус +».

Договір підписаний на 5 років та має на увазі студентську та викладацьку мобільність. Подібний договір реалізований вперше в нашому університеті.

Ініціатором була кафедра інформатики, інформаційних технологій та трансдисциплінарного навчання, яка здійснює партнерську роботу з німецьким закладом за програмою «Цифрове здоров’я». Перше відрядження співробітників кафедри планується в листопаді 2022 року для спільного проведення дня цифрового здоров’я «DigiHealthDa-2022». В заході будуть брати участь десятки держав Європи. Передбачається спільне (НУОЗУ-DIT) видання журналу, який буде присвячений цьому заходу.