Google search

 
 

З 16 по 20 вересня 2022 року в Мілані пройшов 40-й ювілейний Конгрес Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (THE EUROPEAN SOCIETY OF CATARACT AND REFRACTIVE SURGEONS, ESCRS).

Який акредитований Європейською радою з акредитації безперервної медичної освіти (EACCME®).ESCRS, що нараховує майже 7500 членів з 130 країн світу, є важливою глобальною платформою в галузі офтальмології.

Працівники кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика професор кафедри офтальмології д.мед.н. Оксана Петренко та асистент кафедри офтальмології к.мед.н. Ольга Денисюк взяли активну участь у заході, який є знаковою та найбільш масштабною подією, що об’єднує офтальмологів  різних країн світу. 

На сьогодні катаракта  є надзвичайно актуальною медико-соціальною проблемою як у світі, так і в Україні. За даними ВООЗ, катаракта посідає лідируючі позиції серед захворювань ока й призводить до оборотної сліпоти. Кількість пацієнтів з порушеннями рефракції також щороку зростає у всьому світі. Оскільки вимоги пацієнтів до результатів оперативного лікування катаракти постійно зростають, зорові потреби змінюються й розширюються, лікар-офтальмолог повинен постійно удосконалювати свої знання для підвищення якості життя своїх пацієнтів.

Такі заходи, як 40-й ювілейний Конгрес Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів дозволяють дізнатися про останні досягнення в галузі офтальмології, а також дають можливість обмінятися досвідом у сфері діагностики і лікування захворювань органу зору. Даний Конгрес об’єднав  у собі доповіді провідних офтальмохірургів про останні розробки в галузі хірургії катаракти та рефракційної хірургії, майстер-класи, курси, сателітні симпозіуми та інше.

Українські офтальмохірурги представили в своїх доповідях різні клінічні випадки травмованих очей Українських воїнів, проаналізували основні аспекти надання високотехнологічної офтальмологічної допомоги травмованим внаслідок військових дій на території України.

Особливо важливо, що цього року після слів наших офтальмологів «Ми з України», закордонні колеги постійно відповідали «Тримайтеся, ми разом з Україною!»

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 85.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 89.4% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також